брексил_са

МІКРОЕЛЕМЕНТИ ПРИРОДНЬОГО ПОХОДЖЕННЯ

БРЕКСІЛ представляє лінійку продуктів на основі LSA-комплексу мікроелементів природнього походження. Мікроелементи швидко усувають симптоми дефіциту поживних речовин. Переваги БРЕКСІЛ в порівняні з іншими хелатними добривами в тому, що завдяки природньому походженню, вони характеризуються високою проникністю в рослинні тканини без ризиків фітотоксичності. Рослина визнає LSA як споріднені речовини і безперешкодно поглинає їх. Продукти БРЕКСІЛ легко засвоюються культурами із сильним восковим нальотом на листях завдяки тому, що молекула добрива амфіфільна  (добре розчинна у воді та жирах) .

BREXIL Са рекомендується для усунення дефіциту кальцію, для покращення якості плодів, попередження гіркої ямковості, підвищення транспортабельності і зберігання плодів .

Ознаками нестачі кальцію у рослин є ослизнення стінок й загнивання тканин, гальмування утворення бічних коренів і кореневих волосків, пожовтіння листя з утворенням бурих плям. Такими є негативні наслідки порушення важливих функцій в процесі життєдіяльності рослини, де ключову роль відіграє кальцій. Він регулює утворення веретена і стінки між двома клітинами, що діляться, контролює пасивний транспорт через мембрани, збільшує в’язкість цитоплазми, усуває токсичність надлишкової концентрації амонію, алюмінію, марганцю, заліза. Також кальцій підвищує стійкість до засолення та знижує кислотність ґрунту. Він бере участь у вуглеводному, водному й азотному обміні речовин у рослині, має нейтралізуючий ефект на дію органічних кислот, є регулятором процесів обміну речовин, водного та фізіологічного балансу клітини. Кальцій не дає плодам передчасно старіти і покращує можливості зберігання й транспортування. В овочевих культур симптоми браку цього елемента живлення рослин найбільше помітні на молодих листках, які покриваються світло-жовтими плямами, старі ж листки стають великими й мають темно-зелений колір. Молоді листки плодових дерев стають дрібненькими, скручуються, деякі покриваються світло-блакитними плямами, бруньки можуть відмирати і опадати, корені стають коричневими. Плоди деяких сортів яблунь страждають ураженням гіркою ямковістю та бурою плямистістю на шкірці. Такі симптоми посилюються за вологої та холодної погоди, тобто при затримці переміщення у плоди кальцію.

Склад BREXIL Са: бор (B) – 0,5%, кальцій (СаО) – 20%.

Переваги BREXIL Ca:

  • На відміну від солей кальцію, можна застосовувати в бакових сумішах з іншими добривами та ЗЗР.
  • Відсутність пилу.
  • Зниження напруги на поверхні листка (ефект прилипача).
  • Володіє підкисляючим ефектом (рН – 3,3), що дозволяє знизити рН робочого розчину при використанні води з лужною реакцією та краща сумісність із ЗЗР.
  • Не містить Na, Cl і важких металів, що дозволяє уникнути ризику появи опіків та сольового нальоту на листі.
  • Відсутній ризик фітотоксичності (природній хелатуючий агент – лігнін).
  • Стійкість в широкому діапазоні рН (від 3 до 12) і до фотохімічних реакцій.
  • Висока ступінь засвоювання при листковаму підживлення.
  • Молекула добрива амфіфільна – добре розчинна у воді та жирах.

Порядок застосування: оприскування з інтервалом 7 – 14 днів, 2-8 обробок.

Застосовують на плодових в період росту плодів, можна чергувати з BREXIL DUO.

Норма витрати: 150-300 г на 100 л води.

Фасовка: пакети 1 кг; 5 кг