брексил_магний

МІКРОЕЛЕМЕНТИ ПРИРОДНЬОГО ПОХОДЖЕННЯ

БРЕКСІЛ представляє лінійку продуктів на основі LSA-комплексу мікроелементів природнього походження. Мікроелементи швидко усувають симптоми дефіциту поживних речовин. Переваги БРЕКСІЛ в порівняні з іншими хелатними добривами в тому, що завдяки природньому походженню, вони характеризуються високою проникністю в рослинні тканини без ризиків фітотоксичності. Рослина визнає LSA як споріднені речовини і безперешкодно поглинає їх. Продукти БРЕКСІЛ легко засвоюються культурами із сильним восковим нальотом на листях завдяки тому, що молекула добрива амфіфільна  (добре розчинна у воді та жирах) .

BREXIL Mg рекомендується для усунення дефіциту магнію.

Основними симптомами дефіциту магнію є світле забарвлення рослин, яке починається з країв листя з поступовим ураженням всієї рослини за винятком верхівки. Найбільш часто симптоми проявляються у рослин на легких кислих ґрунтах. Дефіцит магнію призводить до зниження зимостійкості та вимерзання рослин.

Магній потрібний для фотосинтезу, знаходиться у складі хлорофілу в усіх зелених рослинах. Магній активує чисельні ферменти, які необхідні рослинам для здорового росту.

Склад BREXIL Mg: магній (MgO) – 8,0%.

Переваги BREXIL Mg:

  • Відсутність пилу.
  • Зниження напруги на поверхні листка (ефект прилипача).
  • Володіє підкисляючим ефектом (рН – 3,3), що дозволяє знизити рН робочого розчину при використанні води з лужною реакцією та краща сумісність із ЗЗР.
  • Не містить Na, Cl і важких металів, що дозволяє уникнути ризику появи опіків та сольового нальоту на листі.
  • Відсутній ризик фітотоксичності (природній хелатуючий агент – лігнін).
  • Стійкість в широкому діапазоні рН (від 3 до 12) і до фотохімічних реакцій.
  • Висока ступінь засвоювання при листковаму підживлення.
  • Молекула добрива амфіфільна – добре розчинна у воді та жирах.

Порядок застосування: Застосовується на всіх культурах листковим підживленням через 10 – 20 днів до зникнення симптомів дефіциту.

 

Норма витрати: 100-300 г на 100 л води.

Фасовка: пакети 5 кг