брексилцинк

МІКРОЕЛЕМЕНТИ ПРИРОДНЬОГО ПОХОДЖЕННЯ

БРЕКСІЛ представляє лінійку продуктів на основі LSA-комплексу мікроелементів природнього походження. Мікроелементи швидко усувають симптоми дефіциту поживних речовин. Переваги БРЕКСІЛ в порівняні з іншими хелатними добривами в тому, що завдяки природньому походженню, вони характеризуються високою проникністю в рослинні тканини без ризиків фітотоксичності. Рослина визнає LSA як споріднені речовини і безперешкодно поглинає їх. Продукти БРЕКСІЛ легко засвоюються культурами із сильним восковим нальотом на листях завдяки тому, що молекула добрива амфіфільна  (добре розчинна у воді та жирах) .

BREXIL Zn рекомендується для усунення дефіциту цинку.

Нестача цинку гальмує поділ клітин та ріст рослини, утворюються дрібні розеткові листки, знижується морозостійкість. Також порушується синтез нуклеїнових кислот та триптофану. Цинк є важливим елементом живлення рослин, що виконує у їх організмі важливі функції: бере участь у окислювально-відновлювальних реакціях, активує 13 ферментів, задіяний у біосинтезі стимуляторів росту. Нестача цинку спричиняє зниження поглинання амонійного азоту, в рослинах знижується кількість цукрів, рівень органічних кислот збільшується, порушується синтез білка, зростає вміст амідів і амінокислот. До симптомів дефіциту цинку відносять плямистість верхніх листків в овочевих. Так, наприклад у томатів з’являються дрібні листки з ознаками хлорозу.

Склад BREXIL Zn: цинк (Zn) – 10,0%.

Переваги BREXIL Zn:

  • Відсутність пилу.
  • Зниження напруги на поверхні листка (ефект прилипача).
  • Володіє підкисляючим ефектом (рН – 3,3), що дозволяє знизити рН робочого розчину при використанні води з лужною реакцією та краща сумісність із ЗЗР.
  • Не містить Na, Cl і важких металів, що дозволяє уникнути ризику появи опіків та сольового нальоту на листі.
  • Відсутній ризик фітотоксичності (природній хелатуючий агент – лігнін).
  • Стійкість в широкому діапазоні рН (від 3 до 12) і до фотохімічних реакцій.
  • Висока ступінь засвоювання при листковаму підживлення.
  • Молекула добрива амфіфільна – добре розчинна у воді та жирах.

Порядок застосування: Застосовується на всіх культурах листковим підживленням через 10 – 20 днів до зникнення симптомів дефіциту.

Норма витрати: 100-300 г на 100 л води.

Фасовка: пакети 1 кг; 5 кг.