kendal_te_15l.png__590x640_q85

БІОСТИМУЛЯТОР ПІДСИЛЕННЯ ВЛАСНИХ ЗАХИСТНИХ РЕАКЦІЙ

KENDAL TE складається з набору біомолекул, виділених із ретельно відібраної рослинної сировини. Цей комплекс, отримавший назву GEA 249, допомогає рослинам підтримувати стрімкий розвиток в неблагополучних умовах, а наявність мікроелементів (мідь, марганець, цинк) допомогають впоратись з дефіцитом поживних речовин.

КЕНДАЛ ТЕ рекумендується застосовувати для всіх видів культур. Завдяки наявності в його складі, крім мікроелементів (Cu, Mn, Zn), особливих органічних добавок (олігосахаридів і фітоалексинів) препарат значно підвищує стійкість рослин до хвороб. Регулярне застосування препарату сприяє рослині краще переносити стресові ситуації. Крім того, зміцнюючи стінки клітин рослини, препарат підвищує природні фізичні барєри на шляху хвороб.

КЕНДАЛ ТЕ виготовляється на основі органічних компонентів і являється комплексом олігосахаридів і амінокислот, які підсилюють ендогенний захист рослин.

Олігосахариди – це природні сполуки, які є в багатьох рослинах, в тому числі в овочах і фруктах. Під дією цих ключових компонентів препарату, рослина різко починає синтезувати власні фітоалексіни (природні антибіотики), які викликають локальну і системну стійкість рослин до захворювання.

Токсини нейтралізуються іншим компонентом препарату – глутатіоном (пептид, який складається з трьох амінокислот – глутамінової, цестеїна, гліцина) і формують з ним нову молекулу. Ці нові неактивні молекули, які вміщують нейтралізовані токсини, транспортуються в кліткову вакуоль, не зашкоджуючи рослині.

Рослинні екстракти препарату підживлюють і стимулюють обмінні процеси, які проходять у рослині підсилюючи вживання поживних речовин.

 

Склад: Мідь (Cu) – 23%; марганець (Mn) – 0,5%; цинк (Zn) – 0,5%; органічний вуглець (С) – 14%.

Застосування: позакореневе підживлення.

Проводиться на всіх культурах через кожних 7-10 днів протягом вегетації. Концентрація розчину 0,3-0,35 л/100 л води.

Увага: Препарат має кислу реакцію. Поєднання з препаратами, які містять мідь, може збільшувати ризик фітотоксичності на особливо чутливих культурах. Бажано провести тестову обробку на невеликій площі. Не рекомендується застосовувати з препаратами, що мають сильньо лужну реакцію.

Фасовка: 1 л; 5 л.