kendal_nem_5l.png__590x640_q85

БІОСТИМУЛЯТОР ПІДСИЛЕННЯ ВЛАСНИХ ЗАХИСТНИХ РЕАКЦІЙ

KENDAL NEM — унікальний інноваційний продукт для підживлення рослин, результат багаторічних дослідів компанії Valagro, створений із застосуванням технології GEAPOWER.
KENDAL NEM складається з набору біомолекул, виділених із ретельно відібраної рослинної сировини. Цей комплекс, отримавший назву GEA 249, допомогає рослинам підтримувати стрімкий розвиток в неблагополучних умовах, в т.ч. при наявності в грунті нематод, а також  сприяє зміцненню кореневої системи і стимулює ріст бічних коренів.
Результатом являється повне обновлення кореневої системи рослини.

Завдяки наявності в його складі особливих органічних добавок (олігосахаридів і фітоалексинів) препарат значно підвищує стійкість рослин до хвороб. Регулярне застосування препарату сприяє рослині краще переносити стресові ситуації. Крім того, зміцнюючи стінки клітин рослини, препарат підвищує природні фізичні барєри на шляху хвороб.

КЕНДАЛ NEM виготовляється на основі органічних компонентів і являється комплексом олігосахаридів і амінокислот, які підсилюють ендогенний захист рослин.

Олігосахариди – це природні сполуки, які є в багатьох рослинах, в тому числі в овочах і фруктах. Під дією цих ключових компонентів препарату, рослина різко починає синтезувати власні фітоалексіни (природні антибіотики), які викликають локальну і системну стійкість рослин до захворювання.

Токсини нейтралізуються іншим компонентом препарату – глутатіоном (пептид, який складається з трьох амінокислот – глутамінової, цестеїна, гліцина) і формують з ним нову молекулу. Ці нові неактивні молекули, які вміщують нейтралізовані токсини, транспортуються в кліткову вакуоль, не зашкоджуючи рослині.

Рослинні екстракти препарату підживлюють і стимулюють обмінні процеси, які проходять у рослині підсилюючи вживання поживних речовин.

Склад: Амідний азот (N) – 9%; оксид калію (K2O) – 9%.

Застосування: кореневе підживлення (фертигація).

Проводиться на фруктових і овощних культурах через кожних 15-20 днів протягом вегетації.

Норма витрати: 20 л/га.

Увага: Препарат має кислу реакцію. Поєднання з препаратами, які містять мідь, може збільшувати ризик фітотоксичності на особливо чутливих культурах. Бажано провести тестову обробку на невеликій площі. Не рекомендується застосовувати з препаратами, що мають сильньо лужну реакцію.

Фасовка: 5 л.