kendal_15l.png__590x640_q85

БІОСТИМУЛЯТОР ПІДСИЛЕННЯ ВЛАСНИХ ЗАХИСТНИХ РЕАКЦІЙ

КЕНДАЛ рекумендується застосовувати для всіх видів культур. Завдяки наявності в його складі, крім поживних речовин (азот, калій), особливих органічних добавок (олігосахаридів і фітоалексинів) препарат значно підвищує стійкість рослин до хвороб. Регулярне застосування КЕНДАЛу сприяє рослині краще переносити стресові ситуації. Крім того, зміцнюючи стінки клітин рослини, КЕНДАЛ підвищує природні фізичні барєри на шляху хвороб.

КЕНДАЛ виготовляється на основі органічних компонентів і являється комплексом олігосахаридів і амінокислот, які підсилюють ендогенний захист рослин. В склад препарату входить особлива сполука калію, зміцнююча стінки клітин.

Олігосахариди – це природні сполуки, які є в багатьох рослинах, в тому числі в овочах і фруктах. Під дією цих ключових компонентів препарату, рослина різко починає синтезувати власні фітоалексіни (природні антибіотики), які викликають локальну і системну стійкість рослин до захворювання.

Токсини нейтралізуються іншим компонентом препарату – глутатіоном (пептид, який складається з трьох амінокислот – глутамінової, цестеїна, гліцина) і формують з ним нову молекулу. Ці нові неактивні молекули, які вміщують нейтралізовані токсини, транспортуються в кліткову вакуоль, не зашкоджуючи рослині.

Рослинні екстракти препарату підживлюють і стимулюють обмінні процеси, які проходять у рослині підсилюючи вживання поживних речовин.

КЕНДАЛ застосовується у вигляді кореневого підживлення на всіх культурах протягом вегетації.

 

Склад: загальний азот (N) – 3,5% (в т.ч. органічний азот (N) – 0,3%, ); оксид калію (K2O) – 15,5%; органічний вуглець (С) – 3%.

Застосування:

  • Кореневе підживлення (крапельне зрошення): розчин концентрацією 0,2%. Рекомендований обсяг внесення за допомогою систем крапельного зрошення 7,5 -11 л препарату на 10 000 м2.
Культура Кількість і строки обробок Концентрація розчину Витрати робочого розчину
Овочі, плодові, ягодні культури, віноград На всіх фазах росту, починаючи з пересадки, з інтервалом 15 днів 0,15 – 0,20 л на 100 л води 1000 л на 10000 м2

 

  • Позакореневе підживлення: проводиться через кожних 7-10 днів протягом вегетації. Концентрація розчину 0,25-0,3 л/100 л води.

Увага: Препарат має кислу реакцію. Поєднання з препаратами, які містять мідь, може збільшувати ризик фітотоксичності на особливо чутливих культурах. Бажано провести тестову обробку на невеликій площі. Не рекомендується застосовувати Кендал з препаратами, що мають сильньо лужну реакцію.

Фасовка: 1 л; 5 л.