mc_extra_1kg_valagro

ФІТОГОРМОНИ І МІКРОЕЛЕМЕНТИ ДЛЯ ПІДВИЩЕННЯ ІМУННОГО БАРЄРУ

MAXICROP EXTRA (МАКСІКРОП ЕКСТРА) містить фітоінгрідієнти в активній формі і включає в себе бетаїни, цитокиїни, алгінову кислоту вуглеводи, білки 1-3-бета-глюкан. Ці компоненти отримані з морських водоростей, перероблені і скомпоновані таким чином, щоб забезпечити максимальну продуктивність як по якісних, так і кількісних параметрах. Крім цього препарат активізує власні захисні функції рослин, підвищуючи імунний барєр.

Всі рослини виробляють власні регулятори росту, такі як цитокиніни, гіббереліни, ауксини і т.д. Однак в умовах стресу (засуха, високі температури, вітер, приморозки, фітотоксичність) вироблення власних гормонів сильно знижується. Це призводить до ослаблення рослин, роблячи їх більш чутливими до хвороб і шкідників. МАКСІКРОП ЕКСТРА ефективний за рахунок високої концентрації в ньому вищеперерахованих гормонів.

Препарат виготовляється у вигляді мікрочастинок у формі лусочок і володіє ідеальною розчинністю.

Склад: органічний азот (N) – 1%, оксид калію (K2O) – 20%, оксид кальцію (СаО) – 1%, оксид магнію (MgO) – 1,5%, білки – 6,25%, алгінова кислота – 10%, цитокиніни – 800 pmm, бетаїни – 1000 pmm.

Застосування: позакореневе підживлення на плодових культурах від початку росту плодів 2-3 обробки через кожних 7-10 днів розчином 50-150 гр / 100 л води.

Фасовка: 1 кг.