mc_set_valagro

ФІТОГОРМОНИ І МІКРОЕЛЕМЕНТИ ДЛЯ РОЗВИТКУ РОСЛИН В ПЕРІОД ЦВІТІННЯ І УТВОРЕННЯ ЗАВЯЗІ

MAXICROP SET (МАКСІКРОП ЗАВЯЗЬ) створений на основі високоефективних фітогормонів і включає в себе: цитокинін, бетаїн, алгінову кислоту, амінокислоти. Препарат збагаченим цинком в хелатній формі і бором, що суттєво стимулює рослину в період цвітіння і утворення завязі.

Всі рослини виробляють власні регулятори росту, такі як цитокиніни, гіббереліни, ауксини і т.д. Однак в умовах стресу (засуха, високі температури, вітер, приморозки, фітотоксичність) вироблення власних гормонів сильно знижується. Це призводить до ослаблення рослин, роблячи їх більш чутливими до хвороб і шкідників. МАКСІКРОП ЗАВЯЗЬ ефективний за рахунок високої концентрації в ньому вищеперерахованих гормонів.

Склад: цинк (Zn) на хелатній основі EDTA – 1.5%, бор (B) – 0,5%, карбогідрати – 3,5%, алгінова кислота – 1%, цитокиніни – 600 pmm, бетаїни – 100 pmm.

Застосування: позакореневе підживлення, плодові культури з початку цвітіння до моменту появи першої зав’язі 1 – 2 обробки (через 7 – 10 днів)  розчином 0,2-0,3 л / 100 л води.

Фасовка: 1 л; 5 л.