МЕГАФОЛ

АНТИСТРЕСОВИЙ БІОСТИМУЛЯТОР РОСТУ НА ОСНОВІ РОСЛИННИХ ЕКСТРАКТІВ

МЕГАФОЛ застосовується на всіх видах культур для:

  • подолання стресових ситуацій (приморозки, низькі та високі температури, град, засуха і т.д.);
  • стимуляції росту і розвитку рослин;
  • підвищення ефективності добрив та пестицидів у бакових сумішах, виконуючи роль транспортного агента.

При використанні з гербіцидами, стимулюючи обмін речовин, МЕГАФОЛ дозволяє легко подолати стрес культурній рослині, в той час як на буряни дія гербіцида підвищується.

Біостимулятор вироблений із рослинних амінокислот і містить бетаїн, полісахариди і прогормональні сполуки. Амінокислоти стимулюють метаболічні процеси, засвоєння поживних речовин і самі являються енергетичним резервом для біологічного процесу росту і розвитку, також виконують транспортні функції по доставці поживних речовин при листковому підживленні. Бетаїн стимулює синтез хлорофілу, підсилює здатність кореневої системи поглинати воду, підвищує стійкость рослин до низьких і високих температур. Полісахариди покращують проникнення поживних речовин і води в клітини рослин і також являються джерелом енергії.

Під дією стресових ситуацій рослини втрачають можливість засвоювати поживні речовини, так як це потребує енергетичних затрат, які в цей момент направлені на подолання стресу. Тому рослина зупиняється в рості і розвитку, що призводить до втрати врожаю.

Ризик накопичення нітратів в особливо чутливих до їх наявності культур (шпинат, салат, огірки, капуста) значно знижується при спільному застосуванні МЕГАФОЛА з звичайними добривами за рахунок прискорення протікання обмінних процесів. Рослинне походження компонентів препарату гарантує високу ефективність і збалансованість корисних амінокислот (аргінін, пропілін, триптофан, гліцин, лізин, гистєїн).

Низька молекулярна вага амінокислот  МЕГАФОЛУ підсилює проникнення в тканини рослин інсектицидів, фунгіцидів, регуляторів росту, мікроелементів, дозволяючи знижувати норми їх витрати при їх спільному внесенні.

 

Склад: амінокислоти – 28%, органічний азот (N) – 4,5%, оксид калію (K2O) – 3,1%, органічний вуглець (С) – 15%.

Застосування: позакореневе підживлення чepeз 10 – 15 днiв нa вcix фaзax poзвитку pocлин, особливо в стресових ситуаціях.

Норма витрати препарату: в стресових ситуаціях 2 л/га, в якості транспортного агента 1 л/га. По концентрації розчину – 0,2-0,3 л/100 л води.

Норма витрати робочого розчину: для плодових, овочевих, ягідних, квіткових культур, виноградників – 500-800 л/га, для суниці, зернових, технічних культур – 200-300 л/га.

Кратність обробок: 5.

 

Фасовка: 1 л; 5 л.