Viva-500x500

БІОСТИМУЛЯТОР ДЛЯ ВІДНОВЛЕННЯ РОДЮЧОСТІ ГРУНТУ І ЗБІЛЬШЕННЯ ВРОЖАЙНОСТІ

VIVA (ВІВА) – спеціальний стимулятор, що підвищує репродуктивні функції та біологічну активність рослини, дія якого поширюється також на мікробіологічну активність ґрунту. При внесенні в прикореневу зону капельним або шланговим поливом, препарат створює сприятливе середовище для розвитку кореневої системи і корисної мікрофлори грунту, що дає значний поштовх ростовим процесам, які проходять у рослині.

Застосування препарату також рекомендується для регенерації активності мікрофлори після хімічної обробки ґрунту (внесення нематоцидів, ґрунтових гербіцидів і тому подібне).

 

Склад: загальний азот (N) 3,0%, в т.ч. органічний (N) – 1,0%, амідний (N) – 2,0%; оксид калію (К2О) – 8,0%; органічний вуглець (С) – 8,0%; залізо (Fe) на хелатній основі EDDHSA – 0,02%.

До складу препарату входять особливі органічні речовини, амінокислоти, протеїни, пептиди, полісахариди, гумінові кислоти, комплес вітамінів (В1, В6, РР), фолієва кислота, інозитол.

Гумінові кислоти, взаємодіючи з кореневою системою і грунтом, позитивно впливають на засвоєння мікроелементів і фосфору, сприяють швидшому розвитку кореневої системи і покращують її функціонування

Протеїни, пептиди, амінокислоти являються запасом повільно звільняючого біологічного азоту. Переміщуючись по рослині, ці елементи стимулюють синтез білка і регулюють вироблення рослиною власних гормонів росту.

Полісахариди швидко переробляються грунтовою мікрофлорою, роблячи її більш активною, стимулюючи її швидкий розвиток навіть у грунті, пройшовши фумігацію бромистим метилом. Являючись джерелом швидкодоступних запасів енергії, полісахариди стимулюють ріст і дозрівання плодів, покращуючи забарвлення, вміст сухих речовин і смакових якостей.

Вітаміни прискорюють біохімічні процеси, які проходять в рослині, роблячи їх більш продуктивними.

 

Застосування та норми витрати препарату: Фертигація (крапельний, шланговий полив)

 

Культура

Кількість внесень

Час внесення

Норма внесення з поливом 1000 м2

Томат, кавун

баклажан

перець, огірок

1

1

3

15-20 днів після висадки

Поява першої зав’язі

Кожні 15-20 днів

2-4 л

Полуниця

1

1

1

Після висадки

Вихід із спокою

Поява першої зав’язі

2-4 л

Салат

1-2

10-15 днів після висадки

2-3 л

Картопля

1-2

Початок цвітіння

2-4 л

Плодово-ягідні

1-2

Після утворення зав’язі

2,5-3 л

 

Фасовка: 1 л; 5 л.