Політика відшкодування та повернення

Як довго з моменту покупки приймаються запити про повернення:
Ви маєте право скасувати своє замовлення протягом 14 днів без пояснення причин, якщо товар знаходиться без пошкоджень, цілісний і не розпакований.
Крайній термін для скасування замовлення становить 14 днів з дати отримання вами товарів або з моменту, коли призначена Вами третя особа, яка не є перевізником, вступає у володіння доставленим товаром.

Що потрібно зробити користувачеві:
Щоб скористатися своїм правом на скасування замовлення, Ви повинні повідомити нам про своє рішення за допомогою заяви.
Ви можете повідомити нам про своє рішення по електронній пошті.
Ми відшкодуємо Вам витрати не пізніше 7 днів з дня отримання повернутого товару. Ми будемо використовувати ті ж засоби оплати, які ви використовували для замовлення.

Умови повернення:
Відповідно до закону України “Про захист прав споживачів” ви маєте право повернути або обміняти товар належної якості з будь-якої причини протягом 14 днів з моменту покупки, при дотриманні нижчезазначених умов і положень.

Щоб товари підлягали поверненню, переконайтеся, що:
Товари були придбані в останні 14 днів
Товар знаходиться в оригінальній упаковці
Товар належної якості
Ви можете обміняти товар належної якості на аналогічний товар або на інший товар з відшкодуванням цінової різниці, або повернути гроші. Обмін товару проводиться протягом 14 днів, без урахування дня покупки шляхом його передачі продавцю. Будь ласка, переконайтеся, що товар не був у вжитку, відсутні відколи і потертості, збережені його упаковка, товарний вигляд, споживчі властивості, заводські пломби, маркування, фабричні ярлики, наклейки і документи, а також є товарний чек або касовий чек або інший документ, що підтверджує оплату зазначеного товару.

Наступні товари поверненню та заміні не підлягають:
з моменту придбання товару пройшло більше 14 днів без урахування дня покупки;
при перевірці якості товару були виявлені ознаки втручання в пристрій товару (розтин, спроби ремонту) або будуть знайдені сліди нецільового використання;
внесено конструктивні зміни до товару та / або його складових, або виявлено їх спроби;
товар був у вжитку: має відколи, потертості, розкрита упаковка, зіпсований товарний вигляд або споживчі властивості, зірвані заводські пломби, маркування, фабричні ярлики, відсутні наклейки і документи;
відсутній товарний чек або касовий чек або інший документ, що підтверджує оплату зазначеного товару.
Ми залишаємо за собою право відмовити в поверненні будь-якого товару, який не відповідає вищевказаним умовам повернення.

Звертаємо також Вашу увагу, що згідно з п. 3 ст. 4 Закону України «Про захист прав споживачів» покупець зобов’язаний:
перед початком експлуатації товару уважно ознайомитися з правилами експлуатації, паспортом або іншою, наданою магазином документацією на товар;
у разі необхідності отримати роз’яснення та консультацію щодо умов, особливостей та правил використання товару-до початку використання товару;
користуватися товаром згідно з його цільовим призначенням і дотримуватися умов (вимог, норм, правил, умов), встановлених виробником товару в експлуатаційній документації;
з метою запобігання негативним наслідкам для споживача щодо використання товару-дотримуватись передбаченої експлуатаційною документацією спеціальних правил безпеки, а у разі відсутності таких правил у документації – звичайних зрозумілих методів безпеки, встановлених для товарів такого типу.
Відповідно до статті 8 (частина 14) Закону України “Про захист прав споживачів”, у разі виникнення сумнівів у якості споживаного товару, за бажанням покупця може бути проведена незалежна експертиза, при цьому, при встановленні повної працездатності товару та його відповідності заявленим технічним і функціональним характеристикам, витрати на проведення експертизи відшкодовує покупець. Обмін товару або повернення грошових коштів за нього виконується тільки після отримання результатів незалежної експертизи, яка встановила, що товар не відповідає заявленим виробником параметрам. Споживач має право бути присутнім при перевірці якості товару особисто або за допомогою участі свого уповноваженого представника.

Незначні зміни зовнішнього вигляду товару або його окремих елементів, зазначених на зображеннях сайту і не впливають на функціональні якості і технічні характеристики товару не є несправністю товару.

Виробник товару також залишає за собою право без попереднього повідомлення вносити зміни в конструкцію, зовнішній вигляд, комплектацію і характеристики товару для поліпшення його технологічних і експлуатаційних якостей. Комплектація, колір, зовнішній вигляд та інші параметри товару можуть незначно відрізнятися від зазначених на сайті.

Якщо у Вас виникли підозри, що наш товар не працює належним чином, несправний або має заводські дефекти, будь ласка, виконайте наступні дії:
зв’яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом, інформація вказана в розділі Контакти.
напишіть нам лист на електронну пошту з темою “повернення товару” і постарайтеся максимально докладно описати проблему. Після отримання листа наш сервіс-менеджер зв’яжеться з вами для уточнення деталей і допомоги у вирішенні виниклої проблеми.
При отриманні посилки просимо вас обов’язково перевіряти цілісність, комплектацію і всі характеристики товарів безпосередньо в офісі перевізника.

При виявленні дефектів необхідно діяти відповідно до внутрішніх Правил Перевізника, тобто скласти офіційний акт про виявлення дефекту / пошкодження або недокомплектації.
Також необхідно по телефону або е-mail повідомити менеджера магазину про виявлений дефект.
У цьому випадку ми гарантуємо Вам повернення сплачених коштів або повторну відправку товару.

Повернення товарів
При пересиланні товару службами кур’єрської доставки, поштою або будь-якими суб’єктами логістичних сервісів для його повернення, всі питання, що виникли з врегулюванням ситуацій пов’язаних з псуванням товару, його повним знищенням або втратою покладаються на покупця.
Ви несете відповідальність за витрати і ризики, пов’язані з поверненням нам товарів. Ви повинні відправити товар за наступною адресою:
Нова пошта, відділення № 1 м.Бар ( вул. Чернишевського 1а )

Ми не несемо відповідальності за товари, пошкоджені або загублені при зворотній доставці. Ми не можемо оформити повернення без фактичного отримання товару або підтвердження отриманої зворотної доставки.

Повернення грошових коштів
Після отримання нами товару і при повній його відповідності вимогам, описаним вище, вам будуть повернуті гроші.
Відповідно до закону України” Про захист прав споживачів ” повернення грошей проводиться в термін до 7 днів з моменту отримання повернутого товару.
Повернення коштів здійснюється тим же способом і тій же особі, яким було оплачено замовлення.

Протягом якого часу покупцеві будуть повернуті кошти:
Звертаємо Вашу увагу на те, що в разі оплати товару банківською картою термін повернення грошей залежить від політики банку-емітента карти.

Зв’яжіться з нами
Якщо у вас є які-небудь питання про нашу політику повернення та відшкодування коштів, зв’яжіться з нами по електронній пошті.