В ІЛЛІНЦЯХ ВІДБУВСЯ НАВЧАЛЬНИЙ СЕМІНАР ДЛЯ АГРАРІЇВ

11 листопада, 2016 року, у п’ятницю, відбувся навчальний семінар на базі Іллінецького Державного Аграрного Коледжу. Організаторами виступили: Agrokons (Агроконс), DuPont (ДЮПОН Україна), AgriSol (Агрісол) та Valagro (Валагро).

У рамках виступили такі лектори: Яновський Максим з лекцією-презентацією «Система захисту саду препаратами від компанії DuPont (Дюпон) та новинки сезону 2017 року», професор, доктор сільськогосподарських наук Яновський Юрій Петрович з доповіддю «Аналіз фітосанітарної ситуації у багаторічних насадженнях та стратегія захисту їх від основних шкідників, хвороб і бур’янів у 2017 році», Биковський Олександр (AgriSol (Агрісол)), який розповів про сучасну стратегію живлення в садівництві та Ткачук Інна, що доповіла про сучасні проблеми агробізнесу та активно дискутувала щодо актуальної проблеми просування свого продукту та створення власного бренду.

Навчальний семінар пройшов у режимі нон-стоп: було цікаво, повчально, корисно та динамічно. Наразі з приємністю повідомляємо про те, що подібні зустрічі ще будуть проводитись. А ми, Агроконс, докладемо усіх зусиль для того, щоб наші гості мали змогу підкреслити найсвіжіші та найактуальніші знання в галузі та із задоволенням відвідували заходи які ми організовуємо.