дифеноконазол

Фізичні та хімічні властивості: Біла кристалічна речовина. Добре розчинний в більшості органічних розчинників. Стабільний до 300 ° C.

Опис: Дифеноконазол – системний фунгіцид і протруювач насіння. Дія не залежить від погодних умов, однак при температурах 12 ° C і нижче ефективність препарату знижується. При обприскуванні препарат сорбуєтсья листям, надаючи захисну і лікувальну дію. Тривалість дії препарату, який використовується з профілактичною метою проти парші та борошнистої роси – 6-7 днів, з лікувальною – 4-5 днів. Використовується також проти широкого кола патогенів з класів аскоміцетів, базидіоміцетів, дейтероміцетів. Крім захисної дії, препарат позитивно впливає на рослину (збільшує площу листової пластинки, довжину втечі і його листянність в 1,2-1,6 рази), забезпечує закладку врожаю наступного року.

Дифеноконазол перевершує більшість препаратів по спектру дії на фітопатогенів, не володіє побічною ретардантний дією на сходи і виключає їх зрідженість. Поглинання діючої речовини насінням і паростками відбувається поступово, фунгіцидна активність препарату стабільна протягом найбільш вразливих фаз розвитку рослин на початку вегетаційного періоду.

Володіє специфічною активністю проти борошнистої роси, парші яблуні і хвороб кісточкових, а також проти сажкових, кореневих гнилей та пліснявіння насіння.

Ще однією особливістю дифеноконазолу є м’якість дії на культурну рослину. У серії випробувань було з’ясовано, що в порівнянні з іншими речовинами при використанні препарату прискорюється проростання насіння на дві доби, а сходи з’являються одночасно. Відзначається також посилення кущистості і збільшення продуктивного стеблостою при однаковій довжині рослин, що істотно полегшує прибирання.

Обробку насіння препаратом можна починати задовго до сівби (протруєне насіння може зберігатися від декількох місяців до року).

Хоча препарат може використовуватися з лікувальною метою, найкращий результат дає його профілактичне застосування. Рекомендується 2 обприскування до цвітіння і 2 після нього, перше – у фазі рожевого бутона, наступні з інтервалом в 10-12 днів. Максимальна кількість обробок не більше 4. Останнє обприскування повинно бути не пізніше, ніж за 20 днів до збору врожаю.

Дифеноконазол проникає в тканини рослини, повністю пригнічує ріст субкутікулярного міцелію, знижує рівень спороношения патогена. При обробці насіннєвого матеріалу проникає глибоко всередину насіння і здатний поширюватися по мірі росту рослин по всім органам.

Інструкція по застосуванню дифеноконазолу
Згідно поширеній практиці, інструкції по застосуванню тієї чи іншої речовини розробляються відповідно до препаратів, що містять цю речовину.

Класи небезпеки
Препарати на основі дифеноконазолу відносяться до 3 класу небезпеки для людини і 3 класу небезпеки для бджіл.

    Відображаються усі з 6 результатів