прохлораз

Фізичні та хімічні властивості: Чистий продукт – безбарвні кристали. При 23°С у воді розчиняється близько 0,005% речовини. Розчинний в толуолі і ксилолі. Стабільний у воді при рН = 7, руйнується в лужному і сильнокислому середовищах, а також під дією сонячного світла. Технічний продукт (97% чистоти) – золотисто-коричнева рідина. Твердне при охолодженні, утворює комплекси з іонами ряду металів. При pH = 5-7 (22 ° C) не розкладається протягом 30 днів.

Опис: Фунгіцид широкого спектру дії для боротьби з хворобами зернових культур, рису, овочевих, декоративних і плодово-ягідних культур (борошниста роса, септоріоз, церкоспороз), а також з комплексом хвороб, що вражають колос (альтернаріоз, кладоспоріоз), для боротьби з жовтою і бурою іржею пшениці та ячменю. Норма витрати при обробці рослин 300 – 1000 г / га, при обробці насіння – 0,2 – 0,5 г / кг насіння.

Дозволено 45%-й для боротьби з септоріозом, борошнистою росою та іншими захворюваннями пшениці і ячменю при нормі витрати по препарату 1 л / га. Час очікування 20 дн.

Стримує фузаріоз колоса на 50% при обробці після появи ознак хвороби. При 2-кратній обробці захищає горох від аскохітозу (Ascochyta pinodes) і сірої гнилі. Перспективний для придушення хвороб при промисловому вирощуванні грибів (печериць і ін.). Прохлораз проникає в усі частини рослини і зберігає активність до 4 тижнів.

Малоефективний проти іржі і кладоспоріозу, хоча весь комплекс грибів, що викликають чернь колоса, препарат пригнічує приблизно на 75%.

Інструкція по застосуванню прохлоразу
Згідно поширеній практиці, інструкції по застосуванню тієї чи іншої речовини розробляються відповідно до препаратів, що містять цю речовину.

Класи небезпеки
Препарати на основі прохлоразу відносяться до 3 класу небезпеки для людини і 3 класу небезпеки для бджіл.

    Відображаються усі з 4 результатів