тетраконазол

Фізичні та хімічні властивості: Масляниста в’язка рідина жовтого кольору. Добре розчиняється в ацетоні, метанолі і дихлорметані. Не гідролізується при рН 5-9. Не кородує залізо і алюміній. Розкладається при 240 ° C до кипіння. Речовина стабільна в розбавлених водних розчинах з pH = 5-9.

Опис: Тетраконазол – системний фунгіцид з сильним захисною і викорінюючою дією відносно патогенів вегетативних органів рослин. Сорбується корінням і листям. Найбільш ефективний з усіх триазолів щодо борошнистої роси зернових і гарбузових культур, парші яблуні, сітчастої плямистості ячменю та інших хвороб. Діє також у вигляді пари. Має тривалий період застосування: від двох-трьох листків до появи прапор-листа.
Пригнічує біосинтез ергостерину. Швидко проникаючи через кутикулу (восковий шар) рослини, тетраконазол однорідно розподіляється всередині неї без накопичення в певних частинах. Характеризується трансламінарною активністю, переміщається в зростаючі тканини. Не деформує молоді тканини рослин.
Зареєстровані препарати на основі тетраконазола дозволені до застосування проти хвороб пшениці ярої (борошниста роса, іржа бура, септоріоз), пшениці озимої (борошниста роса, іржа жовта, іржа бура, септоріоз), буряку цукрового (борошниста роса, церкоспороз, фомоз).

Інструкція по застосуванню тетраконазолу
Згідно поширеній практиці, інструкції по застосуванню тієї чи іншої речовини розробляються відповідно до препаратів, що містять цю речовину.

Класи небезпеки
Препарати на основі тетраконазолу відносяться до 3 класу небезпеки для людини і 3 класу небезпеки для бджіл.

    Показано один результат