ципродиніл

Фізичні та хімічні властивості
Бежевий порошок зі слабким запахом. Хімічно чиста діюча речовина – кремове кристалічне з’єднання з запахом. До гідролізу стійкий (при рН = 4-9 період полуразложенія більше 1 року). Фотолітично швидко руйнується у воді (ДТ50 = 0,4-13,5 днів). У рослинах метаболізується за допомогою гідроксилювання 6-метильної групи, фенильного і піримідинового ядра.

Опис
Препарат має меншу профілактичну дію, ніж каптан і манкоцеб, і більш слабке викорінює, ніж інгібітори стеринів, у відношенні парші яблуні. Активний при низьких температурах (+ 3 ° С). Не змивається дощем вже через 2 години після обробки. Ефективний на початку сезону проти парші плодових культур, часткову дію надає на борошнисту росу, альтернаріоз та моніліоз плодовий. Ефективно пригнічує ріст міцелію різних патогенів, в тому числі, стійких до фунгіцидів з груп імідазолів, триазолів тощо.

Швидко проникає в тканини рослин, має гарну акропетально і ламінарної транслокацией. Пригнічує біосинтез метіоніну. Надає системну (протягом 7-10 днів) і лікувальну (протягом 36 год, якщо обробка проведена при появі перших ознак зараження) дію.

Зареєстровані препарати на основі:
ципродинілу дозволені до застосування в сільському і особистих підсобних господарствах проти хвороб яблуні, груші (Моніліоз, альтернаріоз, парша, борошниста роса (часткове дію)), плодових кісточкових (вишня, абрикос, персик, слива, черешня (моніліальний опік, плодова гниль), винограду (комплекс гнилей ягід);
флудіоксонілу і ципродинілу дозволені до застосування проти збудників хвороб винограду (комплекс гнилей ягід).

Інструкція по застосуванню ципродиніла
Згідно поширеній практиці, інструкції по застосуванню тієї чи іншої речовини розробляються відповідно до препаратів, що містять цю речовину.

Класи небезпеки
Препарати на основі ципродиніла відносяться до 3 класу небезпеки для людини і 3 і 4 класів небезпеки для бджіл.

    Відображаються усі з 3 результатів