триадименол

Легко проникає з обробленого насіння в проростки і тривало (протягом тижнів) може захищати рослини від ураження борошнистою росою (різного біолого-екологічного походження) і, частково, іржею. Захисна системна дія проти борошнистої роси та іржі становила в експериментах 4-8 днів. Активність знижується в прохолодну і вологу погоду. Одним з недоліків діючої речовини є низька ефективність проти кореневих гнилей і пліснявіння насіння. Триадіменол з-за його тривалої дії краще застосовувати на озимих культурах.

При дії тріадименола баланс продуктів терпеноїдного біосинтезу зміщується в бік фітогормонів – абсцизової кислоти, гіббереліну, цитокініна. Підсумковий прояв цієї дії залежить від динамічної рівноваги, яке досягається гормонами на окремих стадіях розвитку і росту. Тріадименол, також як і тріадимефон і імазаліл, має високу активність в газовій фазі, і в такій формі його можна застосовувати в боротьбі з листовими інфекціями у тепличних культур. Тріадименол, так само, як і тріадимефон, крім ретардантної дії, має цитокінінову активність-здатність сповільнювати старіння. Рослини, оброблені цими речовинами, компактніше і коротше, ніж контрольні, з більш темноокрашенной і товстим зеленим листям, високим вмістом ксантофилла, каротиноїдів, хлорофілу і нуклеїнових кислот. Крім цього, триадіменол (як і триадимефон) підвищує антистресові властивості, посухо – та морозостійкість, захищає від пошкодження озоном.

Інструкція по застосуванню тріадименолу
Згідно поширеній практиці, інструкції по застосуванню тієї чи іншої речовини розробляються відповідно до препаратів, що містять цю речовину.

Класи небезпеки
Препарати на основі триадименола належать до 2 класу небезпеки для людини і 3 класу небезпеки для бджіл

Відображаються усі з 2 результатів