тебуконазол

Фізичні та хімічні властивості: Тебуконазол являє собою безбарвні кристали. Добре розчиняється в органічних розчинниках, погано у воді. Не гідролізується при рН від 4 до 9. Період напіврозпаду при 20°C більше року. Речовина стабільна при підвищеній температурі і на світлі. Стійка до гідролізу в чистій воді при pH 5 – 9 і фотолізі.

Опис: Системний фунгіцид широкого спектру дії для боротьби з хворобами листя і колосків зернових (фузаріозом, септоріозом, іржею, борошнистою росою та іншими), сірою гниллю винограду, деякими захворюваннями сої, ріпаку, соняшнику, овочевих, плодових кісточкових (препарат Фолікур) при нормі витрати 125 – 1000 г д.р. / га методом обприскування і протруювач насіння для боротьби з твердою і курною сажкою, септоріозом зернових (препарат Раксіл) при нормі витрати 2 – 25 г д. в. / 10 кг насіння. Володіє захисними, лікувальними і викорінювати властивостями.

Системний фунгіцид широкого спектра дії. Володіє захисними, лікувальними і викорінювати властивостями. Швидко проникає в рослину і рівномірно розподіляється в ньому.

Тебуконазол має специфічний ефект проти всіх видів іржі зернових культур. При обприскуванні рослин протягом трьох тижнів захищає їх від хвороб. На борошнисту росу діє слабше, ніж інші представники групи триазолів, тому на його основі випускають комбіновані препарати з додаванням триадимефон.

При обробці насіння ефективно пригнічує збудників кореневих гнилей, сажкові гриби і пліснявіння насіння.

Володіє рострегулюючою дією, яка може перейти в ретардантну при несприятливих умовах: нестача вологи, перезволоження грунту, надто глибоке закладення насіння, його низька енергія проростання і польова схожість, високе гербіцидне навантаження – і уповільнити появу сходів (такі ж властивості притаманні дініконазолу, тритиконазолу і в меншій мірі іншим азолам).

Остання обробка пшениці дозволена за 30 днів до збирання врожаю. Підвищені норми протруйника (більше 5г / т за діючою речовиною) за сирої холодної погоди можуть знижувати схожість насіння.

Інструкція по застосуванню тебуконазолу
Згідно поширеній практиці, інструкції по застосуванню тієї чи іншої речовини розробляються відповідно до препаратів, що містять цю речовину.

Класи небезпеки
Препарати на основі тебуконазолу відносяться до 2 класу небезпеки для людини і 3 і 4 класів небезпеки для бджіл.

Відображаються усі з 23 результатів